Diskuze

Zde můžete vkládat příspěvky do diskuze.
Nevhodné příspěvky budou upraveny nebo smazány.
 
Neváhejte a diskutujte.
 
 
 
 
 

Diskusní téma: Umělé oplodnění

Datum 23.10.2014

Vložil Lucie

Titulek nedaří se

Odpovědět

Ahoj Magdi, tak co? Nějaké nové zprávy? doufám, že vše probíhá tak jak má a brzy se dočkáš. Je dobře, že ses objednala, na škodu to jistě není. Tak dej pak vědět.

Datum 26.09.2014

Vložil Lucka

Titulek nedaří se

Odpovědět

Tak to je dobře. Určitě je lepší vědět, na čem jsi. Hlavně se toho neboj, věřím, že to dobře dopadne ;)

Datum 28.09.2014

Vložil Magda

Titulek Re: nedaří se

Odpovědět

Děkuji moc, dám pak vědět, jak jsem dopadla, až bude něco nového.

Datum 27.07.2014

Vložil Magda

Titulek nedaří se

Odpovědět

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dlouho bychom se měli sami snažit otěhotnět, než začneme vyhledávat pomoc na nějaké klinice asistované reprodukce. Už to trvá rok a půl a nedaří se, jsme z toho už dost nervozní. Děkujeme za odpovědi

Datum 31.07.2014

Vložil jasej

Titulek Re: nedaří se

Odpovědět

Nejdříve by to chtělo zajít ke svému gynekologovi, který by měl provést prvotní vyšetření a určit příčinu či léčbu a pak až by to i přesto nešlo, tak jít do CARu. Mě kdysi říkal můj gynekolog, že tak po roce, když to nejde tak je to třeba začít nějak řešit. On zjistí ,zda může být příčina u Vás nebo u partnera a navrhne další vyšetření a postup, někdy pomohou vitamíny, někdy je to o psychice, takže hlavně se nestresovat tím, že to nejde, nesnažit se za každou cenu, snažit se být v pohodě i když vím, že je to v dané situaci těžké a rozhodně se poradit s doktorem.

Datum 14.08.2014

Vložil Magda

Titulek Re: Re: nedaří se

Odpovědět

Děkujeme za rady, my už máme právě základní vyšetření za sebou a všechno se zdá být v pořádku, ještě zkoušíme Nosifol, ale stejně už se mi to zdá jako hrozně dlouhá doba, takže je opravdu těžké se nestresovat, ani bych se nedivila, kdyby to nakonec bylo kvůli tomu.

Datum 14.08.2014

Vložil jasej

Titulek Re: Re: Re: nedaří se

Odpovědět

Ačkoliv se to nezdá, ale psychika udělá opravdu hodně a čím víc člověk chce, tím spíše se nedaří. Ještě to zkuste chvíli s Nosifolem a pak bych se asi začala poohlížet po nějakém CARu, možná by tam odhalili v čem je problém. Někdy pomůže i změna životního stylu, zdravá strava, pohyb apod. Jedna moje kamarádka také nemohla dlouho otěhotnět, pak změnila stravovací návyky, zhubla a najednou se zadařilo, ale jestli to bylo tím nevím. Určitě Vám přeji hodně štěstí a ať se brzy zadaří.

Datum 15.08.2014

Vložil Magda

Titulek Re: Re: Re: Re: nedaří se

Odpovědět

My už právě zkoušíme všechno možné, i změnu životního stylu, byli jsme na dovče začátkem léta, abych se trochu odreagovala a nesoustředila se na to.. A má tady někdo zkušenosti s nějakou brněnskou klinikou? Dá se tam zavolat i bez žádanky od doktora?

Datum 16.08.2014

Vložil Lucie

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: nedaří se

Odpovědět

Ahojky Magdi, myslím, že už bysis mohla někam zajít, řekla bych že ti to může jedině pomoct, když si zjistíš možnosti a probereš to s někým jiným. Určitě je to lepší s žádankou od doktora, tak zkus s gynekologem ještě promluvit a kdyžtak se objednáš i bez něj. Jedna kamarádka byla v Brně v Repromedě a tu si hodně chválila, všechno to proběhlo bez problému a už mají malou holčičku. Kdybys chtěla, tak se jí můžu klidně na něco zeptat. Držím palce!

Datum 24.09.2014

Vložil Magda

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: nedaří se

Odpovědět

Ahoj Lucko, nakonec mi gynekolog vypsal tu žádanku a ptala jsem se ho na tu repromedu a taky mi ji doporučil, jsem objednaná na další týden, tak mám z toho strach. Ale snad mi to pomůže, aspon budu vědět, kde je problém a budu ho moct řešit.

Sestavuji aktuální kalendář ...

Novinky

Kdy je vhodné zahájit léčbu neplodnosti?

05.04.2016 13:35
Doba, kdy by se dvojice měla svěřit do rukou odborníků na léčbu neplodnosti, je ovlivněna celou...

Vše, co potřebujete vědět o darování vajíček

13.02.2015 08:00
V České republice se metoda darování vajíček při léčbě neplodnosti považuje za metodu legální....

Češi věří mýtům o plodnosti. Čeká je zklamání

18.08.2014 07:16
Nereálná naděje na otěhotnění v padesáti letech, téměř neomezená víra v umělé oplodnění a...

PDG: naděje pro rodiče s dědičnou nemocí

08.07.2014 08:12
PDG: naděje pro rodiče s dědičnou nemocí   Pavlína touží už léta po miminku. Nemá problém s...

12 mýtů a pravd o neplodnosti

12.06.2014 07:41
12 mýtů a pravd o neplodnosti Zdravý životní styl, osmerčata po umělém oplodnění, chybná sexuální...

Alergie na sperma?! Častější, než si myslíte

04.06.2014 19:19
Alergie na sperma?! Častější, než si myslíte Náš svět je plný alergenů. Alergií přibývá až tak, že...

Metoda Ludmily Mojžíšové aneb Metoda první volby

02.06.2014 12:13
Metoda Ludmily Mojžíšové aneb Metoda první volby Rehabilitační pracovnice Ludmila Mojžíšová...

9 osvědčených tipů, jak pomoci otěhotnění

02.06.2014 11:47
9 osvědčených tipů, jak pomoci otěhotnění Pokoušíte se o miminko a přemýšlíte, jak zlepšit šance...

Jak zvýšit šance na otěhotnění

02.06.2014 11:27
Jak zvýšit šance na otěhotnění Abychom měli šanci počít miminko, je třeba, aby byl náš organismus...

Předčasná menopauza: strašák moderní ženy

02.06.2014 11:19
Předčasná menopauza: strašák moderní ženy Předčasná menopauza se v poslední době začíná...

Anketa

Jak reagovalo vaše blízké okolí na to, že musíte postoupit umělé oplodnění?

Celkový počet hlasů: 1032